5 pomysłów na prezent dla miłośnika wina

Pomysł na prezent dla miłośnika wina

Poszukujesz ciekawych i nietuzinkowych pomysłów dla osoby, która uwielbia wino? Chcesz zaskoczyć bliską osobę czymś nietypowym? Przygotowaliśmy zestawienie 5 najciekawszych pomysłów na prezent – z motywem wina w roli głównej!

Ciekawy pomysł na prezent dla miłośników wina musującego – świece sojowe o zapachu Prosecco Rose

Z tego prezentu ucieszy się każdy, kto docenia subtelnie kwiatowy aromat różowego Prosecco! Świece zostały wyprodukowane w Polsce, w 100% z wosku sojowego. Dostępne w różnych wariantach i rozmiarach. Czas palenia najmniejszej świecy (180ml) to aż 35 godzin!

Puzzle z motywem wina – pomysł na prezent

Miły wieczór przy lampce ulubionego trunku, a przy okazji nauka o regionach winiarskich? Firma Water and Wines zadbała o taką rozrywkę. Do wyboru mamy kilka najbardziej popularnych krajów winiarskich (Włochy, Francję, Hiszpanię i Australię). W tej chwili trudno dostać wszystkie wersje w Polsce, natomiast amerykański producent oferuję wysyłkę produktów również do Europy.

Puzzle Water and Wines – cena producenta to 215 zł

Zabawny prezent dla miłośnika wina – skarpetki z winem

Mogą stanowić dodatek do prezentu lub stanowić zabawny drobny upominek. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego winnego entuzjasty! Zapakowane w charakterystyczny sposób przypominający butelkę wina. Na samych skarpetkach znajdziemy zabawne napisy.

Nietypowy pomysł na prezent – napój inspirowane winem

Z może zaskoczyć miłośnika wina czymś zupełnie nietypowym? Butelka i sposób produkcji przypominają wino, ale to zupełnie inny produkt! Mowa tu o kombuchy inspirowanej winem! Fermentowana w dębie, dostępna w kilku różnych wariantach smakowych (m.in. czarny bez, czekolada lub białe winogrona). Zdrowa i bardzo ciekawa alternatywa dla wina. Bez procentów oczywiście.

Kombucha inspirowana winem – 37 zł za butelkę

Nietypowe korkociągi

Zapewne każdy znawca wina ma co najmniej jeden ulubiony trybuszon. Natomiast każdego miłośnika wina z pewnością zainteresują korkociągi kolekcjonerskie – nietypowe kształty przyciągają wzrok. Może taki prezent zapoczątkuje całą kolekcję?

Zobacz wszystkie nasze propozycje prezentowe tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

(0)